Jak odzyskać połysk na swojej łodzi?

Niestety nie ma dostępnego cudownego produktu do polerowania łodzi bez wysiłku. Każda metoda będzie wymagała odrobiny pasty i ciężkiej pracy. Usunięcie utleniania może być trudne, w zależności od stopnia zaawansowania. Nie jest to jednak niemożliwe. Istnieje wiele dobrych jakościowo past polerskich, które spełniają swoje zadanie. Każda z tych past działa inaczej i wymaga wykonania wielu kroków po aplikacji. Wszystkie kroki w tym procesie kosztują czas i pieniądze.

Rozwiązanie

Z tego powodu Presta Marine współpracowała z profesjonalistami, aby opracować pastę polerską nowej generacji, Presta MaxComplete Compound (wcześniej PMC Complete). Ta agresywna pasta polerska została zaprojektowana, aby zapewnić usuwanie oksydacji (od lekkich do ciężkich) i rys po papierze P800 (i drobniejszym). Ta zaawansowana płynna formuła na bazie wody, zgodna z LZO, nie zawiera wosków, wypełniaczy ani silikonu i jest łatwa do czyszczenia.

Jak to działa

Charakteryzujący się dwustopniowym rozkładem ściernym, MaxComplete Compound jest idealna do stosowania na włóknie szklanym, żelkocie i powierzchniach lakierowanych. Etap pierwszy wykorzystuje ciężkie ścierniwa tnące do skutecznego usuwania ziarna P800, drobniejszych rys po piasku i lekkiego do ciężkiego utleniania.

W drugim etapie mniejsze, zmniejszone materiały ścierne w mieszance zapewniają działanie polerujące, które zapewnia wykończenie o wysokim połysku. Zaprojektowany do użytku z szybką polerką obrotową, MaxComplete Compound działa najlepiej w połączeniu z futrem ze 100% wełny (takim jak jednostronne lub dwustronne futra Presta). Aby zmaksymalizować połysk i połysk na ciemnych kadłubach, użyj następnie pasty Presta MaxFinish Polish (dawniej PMC Finish).

Wniosek

Połączenie wysokiej jakości produktów może pomóc w łatwym osiągnięciu pożądanych rezultatów. Użyj pasty bez wosku i wypełniaczy, a następnie wysokiej jakości pasty do polerowania, aby zaoszczędzić czas i pieniądze i odzyskać piękny i błyszczący efekt na Twojej łodzi.