Czyszczenie zewnątrz

CZYSZCZENIE SAMOCHDOU

Lina produktów do czyszczenia samochodu z zewnątrz.


Sudzz Car Wash

Sudzz™ Car Wash to szampon do mycia samochodów dający doskonałe wyniki w przystępnej cenie. Usuwa zabrudzenia, smar, lepki brud, pozostawiając powierzchnie czysta i nie pozostawia powłoki.

Dostępny w galonie 3.78L.


Ultra Concentrated Car Wash

Łączy przyjazną dla środowiska formułę z gęstą, bogatą mydliną, aby szybko, łatwo i dokładnie usunąć nalot drogowy i typowe zabrudzenia samochodowe.

Dostępny w galonie.


Conquest Heavyduty Cleaner

Conquest All Purpose Cleaner to produkt zaprojektowany specjalnie dla warsztatów zajmujących się naprawami karoserii samochodowych. Czyści silniki, ościeżnice drzwi i nie tylko… Ten silny środek czyszczący/odtłuszczający rozcieńczony może być stosowany do czyszczenia różnych powierzchni samochodowych.

Dostępny w galonie 3.78l.


Non-Acid Tire & Wheel Cleaner

Usuwa pył hamulcowy i brud drogowy. Szybko działająca, bezkwasowa formuła pozostawia felg i opony czyste i lśniące. Bezpieczny w użyciu na praktycznie wszystkich typach kół. Brud od spalonego hamulca, tłuszcz, olej i brud szybko się rozpuszcza pozostawiając koła jasne i błyszczące.

Dostępny w sprayu 650 ml oraz galonie 3.78l.


Glass Cleaner Aerosol

Usuwa tłuste warstwy i zabrudzenia z powierzchni szyb samochodowych, sklepowych i domowych.

Dostępny w sprayu.


Metal Polish

Metal Polish to zaawansowany środek do renowacji powierzchni metalowych. Eliminuje utlenianie powierzchni, brud hamulcowy i oleiste pozostałości ze wszystkich elementów metalowych w pojazdach i gospodarstwach domowych. Wyczyszczona powierzchnia będzie miała olśniewający połysk i lustrzane wykończenie. Specjalne mikrościerniwa nie rysują ani nie uszkadzają metali  – nawet metali miękkich, takich jak miedź.

Dostępny w opakowaniu 473ml.


Kozak Autodrywash Cloth

Bezpiecznie usuwa kurz, drobny brud i inne zanieczyszczenia powierzchni bez użycia wody. Ścierka Kozak® Autodrywash™ jest idealna do bezwodnego usuwania plam w salonach dealerskich, warsztatach blacharsko-lakierniczych, a także dla entuzjastów samochodów oraz do wielu innych zastosowań. Te ściereczki mają antystatyczną formułę, która pomaga pojazdom odpychać kurz i lekkie zanieczyszczenia. Ściereczki Kozak polerują podczas czyszczenia, pozostawiając wykończenie gładkie, czyste i jasne.