O firmie

PRESTA PRODUCTS INC.

Presta Products Inc. to rodzinna firma działająca od 1953 roku. Presta i jej spółka macierzysta – Malco Products Inc. – zbudowane są na bogatej tradycji zaangażowania w dbałość o klienta. Przez lata zbudowaliśmy definicję sukcesu, która obejmuje silną, zaangażowaną grupę pracowników, innowacyjny rozwój produktów, wysokiej jakości procesy produkcyjne i satysfakcję klienta.

Linia produktów Presta została specjalnie opracowana, aby zapewnić wyjątkowe rezultaty na wszystkich lakierowanych powierzchniach. Niezależnie od tego, czy farba jest lakierem bezbarwnym, czy zwykłym topcoatem, zarówno nowym, jak i starym, produkty Presta pomogą Ci stworzyć olśniewające, lustrzane wykończenie.

Ponadto Presta jest idealnym wyborem do polerowania frontów meblowych, żelkotów, form technicznych, kompozytów, pleksiglasu i włókna szklanego.

Światowej klasy systemy zarządzania jakością zdobyły nagrody od wiodących światowych producentów produktów konsumenckich. Chemicy zajmujący się badaniami i rozwojem, mikrobiolodzy i technicy ds. jakości zapewniają, że Twoje produkty są zoptymalizowane pod kątem wydajności i kosztów, a następnie konsekwentnie produkowane zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Nasi inżynierowie mają udokumentowane doświadczenie w adaptowaniu nowych technologii i skutecznej realizacji dużych projektów od początku do końca.

Nasz unikalny system oznaczonych kolorami past polerskich i futer polerskich jest łatwy do zrozumienia i pomaga zapewnić optymalne wykończenie każdego produktu. Dodatkowo wszystkie nasze pasty polerskie są na bazie wody, zgodne z LZO i łatwe do czyszczenia. Nie zawierają wosków, silikonów ani wypełniaczy, aby ukryć rysy, dzięki czemu wykończenie obserwowane po polerowaniu pozostaje prawdziwe. Dzięki takim funkcjom łatwo zrozumieć, dlaczego Presta jest „najlepszym z produktów do wykończenia powierzchni”.

PRESTA PRODUCTS POLSKA

W Polsce wyłącznym importerem produktów Presta oraz Malco jest firma 2W Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Od 1997 roku wspólnie budujemy rynek profesjonalnych systemów polerskich. Nasz doświadczony zespół doradców techniczno-handlowych każdego dnia wdraża i szkoli dziesiątki firm w zakresie efektywnego systemu przygotowania i wykończenia każdej lakierowanej powłoki.

ZOBACZ WIĘCEJ