Scuff Stuff® – jak działa pasta matująca

Przygotowanie osłony zderzaka i innych powierzchni ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia odpowiedniej przyczepności lakieru. Właściwe przygotowanie powierzchni może zminimalizować lub wyeliminować kosztowne i czasochłonne poprawki.

Scuff Stuff® jest idealnym produktem do przygotowania lakieru, ponieważ dotyczy dwóch najczęstszych obszarów reklamacji dotyczących niewłaściwej przyczepności powłoki nawierzchniowej:

  1. Zderzaki i inne plastikowe powierzchnie
  2. Obszary cieniowane w pobliżu obszaru naprawy/przemalowania

Jak działa Scuff Stuff®

Scuff Stuff ma trzy atrybuty, które sprawiają, że idealnie nadaje się do przygotowania powierzchni do malowania:

  • Po pierwsze, Scuff Stuff działa jak środek czyszczący i usuwa zanieczyszczenia powierzchni, takie jak woski, osad drogowy i brud. Jest to ważne, ponieważ zanieczyszczenia te uniemożliwiają właściwą przyczepność farby.
  • Po drugie, Scuff Stuff to pasta matująca rozpuszczalna w wodzie, która spłukuje się, nie powodując pęcznienia.
  • Po trzecie, Scuff Stuff zawiera bardzo drobne materiały ścierne, które tworzą spójny profil powierzchni, pomagając powłokom rozprowadzać się bardziej płasko i pewniej wiążą się z obrabianymi powierzchniami.

Scuff Stuff® działa lepiej

Ponieważ Scuff Stuff łączy środek czyszczący i ścierający w jednym, ma doskonałą urabialność. W próbach osłony zderzaka obok siebie, przy użyciu tej samej ilości materiału, Scuff Stuff uzyskał wynik lepszy od konkurencji o 60%. Technik był w stanie wyczyścić i zarysować ponad dwukrotnie większą powierzchnię za pomocą Scuff Stuff w porównaniu z czołowymi konkurentami.

Scuff Stuff® Demo
Obejrzyj to DEMO, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używać Scuff Stuff i zobaczyć, jak Scuff Stuff może zaoszczędzić czas i kosztowną przeróbkę.